Miriam

Hi, ik ben Miriam, oprichtster van Cruisereiziger. Meer dan 10 jaar geleden ben ik voor het eerst op een cruiseschip gestapt en sinds die tijd heeft het cruisen mij meer dan 200% te pakken. Ik ben ervan overtuigd dat er voor iedereen een geschikte cruise te vinden is. Ik help je graag daarbij!

Vond je dit een handig artikel?
Op de site staan regelmatig samenwerking – en affiliate links (o.a. buttons naar reisbureaus). Dit betekent dat wij een kleine vergoeding krijgen op het moment dat je via deze link iets boekt. De prijs van de geboekte cruise blijft voor jou altijd hetzelfde en je betaalt niets extra. Je kunt het zien als een manier om deze site te ondersteunen als je er iets aan hebt gehad.
Je kunt ons gemakkelijk ondersteunen door via deze links producten te kopen: shop de mooiste koffers bij Duifhuizen, producten bij Bol.com, Coolblue of neem je Petje Af voor Cruisereiziger!. Kijk zeker ook even op onze contactpagina voor andere ondersteuningsmogelijkheden.

Alvast hartelijk dank voor je steun! Zo kunnen wij deze site met veel passie blijven vormgeven :-)

4 thoughts on “Fotoreportage: Norwegian Getaway laat zich zien

  • Wat een geweldig schip zeg!!, en wat een mooie foto’s hier van. Hoop ook van Harte dat het schip veel in de Nederlandse havens mag komen

    • Dank je wel Aad! Wie weet, eerst nog maar even genieten de komende dagen in Rotterdam! 🙂

  • Weet Aad dan niet dat de ‘Norwegian Getaway’ gedurende het gehele jaar vanuit Miami zal gaan varen en in principe niet meer naar Europa komt?

  • Wat gaaf om te zien!! Wij zijn in 2012 op de NCL Jade geweest. Ook mooi, maar dit is echt overweldigend! Nog veel plezier!

Reacties zijn gesloten.